Siparişin Teslimat Süresi

Mamalistan.com sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini önalanda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Normal şartlarda Mamalistan.com 'dan yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde Kocaeli içine onay e-postanın takip eden aynı iş günü içerisinde, Kocaeli dışındaki tüm şehirlere onay e-postanın takip eden 2-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargolarımız ile ulaştırılmaktadır.

Hafta sonu Siparişleri

Cumartesi günü sabah 10:00'dan önce verilen ödemesi yapılmış siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günü 10:00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından Salı gününden önce adresinize ulaşmayacaktır.

Havale

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.

Alıcı Bilgileri

Mamalistan.com 'dan vermiş olduğunuz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı" ve "Alternatif Alıcı" kısımları dikkatlice doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcı yada alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alınabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Aras Kargo ile çalışılmaktadır. Özel durumlarda (Aras Kargonun gitmediği yerler olması durumunda) farklı kargo ile gönderim yapılır.

Hatalı ve Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal firmamızla irtibata geçiniz.

İade

·         İade edilecek ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz ile gönderilmelidir.

·         Ürün iadelerinde kargo ücretleri müşteriden tahsil edilir.

·         Ambalajı yırtık kutusu açılmış, kullanılmış ya da tekrar satılmayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.

·         Teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde iade formunu doldurarak faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.

·         İadeler de varsa ürün eksiksiz ve sağlam olarak gönderme sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri ürünü eksiksiz olarak iade etmemesi durumunda ürün iadesi değerlendirilmeye alınmaz ve tutar iade edilmez.

İptal

Siparişleriniz kargoya teslim edilmeden 0530 510 3934 nolu telefonumuzdan arayarak veya [email protected] e-posta adresine mesaj göndererek sipariş iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR